Zaloguj przez Facebooka

• Ariana Grande jest wściekła, bo jej chłopak ma „oczy jak odbyty”. Nie mogła się powstrzymać!

Ariana Grande jest wściekła, bo jej chłopak ma „oczy jak odbyty”. Nie mogła się powstrzymać!
Ariana Grande i Pete Davidson są parą już od jakiegoś czasu. Razem prezentują się wspaniale i nic dziwnego, że wokół zakochanych gromadzą się ludzie, którym nie w smak szczęście młodych. Do takich osób z pewnością należą dziennikarze portalu Barstool Sports, którzy pod zdjęciem pary zapytali bez ogródek - "Czy Pete Davidson ma oczy jak odbyty?”. Tego było dla Ariany za dużo. W odpowiedzi napisała, że wyśmiewają się z chorego człowieka - „Ale wiecie, że ten mężczyzna ma chorobę autoimmunologiczną , prawda? Rozumiecie, co robicie, kiedy wypisujecie takie rzeczy, tak? Chciałam się tylko upewnić”. Serwis Barstool Sports nie odpowiedział na komentarz Ariany i nie wydał żadnego oświadczenia.

• Jak można tego nie wiedzieć

• Koło Fortuny - uczestnik rozwalił system! Oto najszybsza runda w historii programu

Koło Fortuny - uczestnik rozwalił system!

 
Oto najszybsza runda w historii programu
Podczas jednego z ostatnich odcinków Koła Fortuny uczestnik odgadł hasło, mając odkryte zaledwie dwie jego litery. Nie należało ono do najkrótszych. Pan Władysław, bo to właśnie on w błyskawicznym tempie odgadła konkursowe hasło, wprawił wszystkich w osłupienie. Wcale się nie dziwimy. To była najszybsza, piąta runda w historii tego programu – powiedział Rafał Brzozowski, gospodarz programu.

• Beka z plażowiczów nad polskim morzem. Teraz zamiast parawanów stawiają to

Beka z plażowiczów nad polskim morzem. Teraz zamiast parawanów stawiają to

 

 
Od jakiegoś czasu na wielu plażach oprócz parawanów, która "przywłaszczają" swobie plaże, można zauważyć również namioty. 
Rzeczywiście udało mi się zaobserwować sporo takich namiotów na plażach, a w sklepach jeszcze więcej. Można je bez problemu kupić właściwie wszędzie…Bardziej przypominają budki czy wiaty, bo są półotwarte – przekonuje Dorota, jedna z turystek, która spędza wakacje w kilku miejscach na półwyspie helskim.


Następna strona
Losowy wpis